Taraftarın Sevgilisi: Brice Dja DjeDje

0

Samsunspor’un yeni transferi Brice Dja DjeDje, ilk maçında herkesi kendine hayran bıraktı. Sahadaki pozitif görüntüsünün yanı sıra dikine oynaması ve agresif tutumu özellikle taraftarların büyük beğenisini kazandı.

HERKESİN BEĞENİSİNİ TOPLADI
Samsunspor’un devre arası transferleri Altay karşılaşmasıyla ilk kez görücüye çıktılar. Aralarında öyle bir isim vardı ki daha ilk maçında büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. En son Kayserispor forması giyen ve kısa bir süre boşta kaldıktan sonra Kırmızı-Beyazlı ekibin devre arasında renklerine kattığı Brice Dja DjeDje oyunda kaldığı süre içinde sergilediği performans ve agresif görüntüsüyle taraflı tarafsız herkesin büyük beğenisini kazandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNÜN ADAMI
Orta sahada bir dinamo gibi sürekli hareket halinde olan; hücumlarda dikine oynayan ve tatlı sert kişiliğiyle oyun yapısıyla taraftarların büyük sevgi gösterilerinde bulunduğu Dja Dje sosyal medyada günün adamı oldu. Samsunsporlu taraftarlar; bu tarz bir oyuncu profiline duydukları özlemi DjeDje ile giderdiklerini ve ilerleyen sürede bu oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağını konuştular.

Brice Dja Dje, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istediklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz