Taraftar Gruplarından Covid-19 Uyarısı

0

Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın ölümüne sebep olan coronavirüsten korunmanın, tedbir almanın önemine vurgu yapan Samsunspor taraftar grupları ortak açıklama yaptı.

Kırmızı-Beyazlılar, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: “Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yayılarak bizleri zor durumda bırakan coronavirüsüne karşı, milletçe direniyoruz. Bu süreçte hepimiz kurallara uyuyor, acil durumlar dışında evimizden çıkmıyoruz. Temizlik kurallarına azami düzeyde uyuyor, uymayanları da uyarıyoruz.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR
Bu zorlu süreçte asıl kahramanların, sağlık çalışanlarının olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten hareketle, başta Samsun’da olmak üzere, yurdumuzun dört bir yanında mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, Samsunspor Taraftarlar Grupları olarak teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, sizlerle gurur duyuyoruz.

“KAZANACAĞIZ”
Bizleri evlerimize hapseden, hayatımızı olumsuz olarak etkileyen bu lanet virüse karşı mücadelemizi elbette kazanacağız. Bu kazanımda en büyük katkı sahipleri de mutlak suretle sağlık çalışanlarımız olacaktır. Doktorundan hemşiresine, hasta bakıcısından temizlik görevlisine kadar tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor ve alkışlıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz