Şüpheler Doğru Çıktı Arzu Aygün Öldürülmüş

0

Samsun’un Atakum ilçesinden 17 Aralık’ta evinden ayrılan ve ailesinin 24 Aralık’ta polise kayıp başvurusu yaptığı 2 çocuk annesi 35 yaşındaki Arzu Aygün’den bir daha haber alınamadı.

Arzu Aygün’ün ailesi, Müge Anlı’nın programına çıkarak seslerini duyurmaya çalıştı. Ailenin programa çıkışı ve Arzu Aygün’ün 42 gündür bulunamaması, güvenlik güçlerini de alarma geçirdi.

Olayla ilgili kayıp kadının akrabası olduğu ileri sürülen ve Müge Anlı’nın programına bağlanan Muharrem Coşkun ifadesinde, “En son Atakum’da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip, yanımda ayrıldı. Bana muhakkak döner diye bekledim” demişti.

Muharrem Coşkun daha sonra gözaltına alındı. Coşkun, suçunu itiraf etti ve gece cesedin bulunduğu yeri gösterdi.

Arzu Aygün’ün cesedi Samsun’un Terme ilçesinin Gökçeağaç mevkisinde sahil yolundaki ormanlık alanda çuval içinde çürümüş halde bulundu. Kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Cinayet zanlısının Arzu Aygün’ü tabancası ile kafasından vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Katil zanlısının ifadesi de ortaya çıktı. Katil zanlısı Muharrem Coşkun, “Olay günü Terme sahiline gezmeye gittik. Aramızda kıskançlık yüzünden tartışma çıktı. Arabadan indik, o sıra tartışmamız alevlendi. Ben de üzerimdeki tabancayla ateş ettim. Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum. Sonra yere düştü. Ben de panik oldum. Öldüğünden emin olunca da gurbetçilerin yazlıklarının olduğu alana çuvala koyup attım. Böyle olmasını istemezdim, pişmanım” ifadelerini kullandı. Katil zanlısı Muharrem Coşkun, tutuklandı.

‘BU SEFER BENİM ANNEM…’
Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Arzu Aygün’ün kızı Nazlı Sema’nın sözleri ekran başındakileri duygulandırdı. Müge Anlı, Nazlı Sema’nın sosyal medya hesabından paylaştığı “Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem” sözlerini görünce gözyaşlarını tutamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz