Sirkeli Su İstedim Onu Bile Getirdiler

0

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Çağla Kızılırmak, İtalya’dan geldiği Samsun’da karantina sürecinde yaşadıklarını anlatırken, “Bağışıklık problemim vardı ve sirkeli su içmem gerekiyordu. Sürekli temini yapılıyordu” dedi.

ATV ekranlarında büyük beğeni ile izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e İstanbul’dan katılan 23 yaşındaki Çağla Kızılırmak, İtalya Bologna Üniversitesi Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi olduğunu söyledi.

Yarışmaya arkadaş grubunun ısrarı üzerine katıldığını belirten Kızılırmak, koronavirüs tedbirleri kapsamında İtalya’dan Samsun’a geldiğini ve kaldığı yurtta karantina sürecinde neler yaşandığını anlattı.

SİRKELİ SU GETİRDİLER
2 hafta Samsun’da karantinada kaldığını söyleyen Çağla Kızılırmak, karantina şartlarının çok iyi olduğunu, ne isterlerse temin edildiğini belirtti. Sadece psikolojik olarak bir odada tek başına 4 duvar arasında olmanın zorluğunu çektiğini söyleyen Kızılırmak, “O dönem bağışıklık problemim vardı sirkeli su içmem gerekiyordu ve sürekli bunun temini yapılıyordu. Spor aletleri, kitap temini ve internet bağlantısı her istediğimizi getiriyorlardı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz