Sevgilisinden Ayrılan Genç Ölüme Atladı

0

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde bulunan Ali Fuat Başgil Köprüsü’nden Yeşilırmak nehrine atlayarak intihar eden İ.C.’nin cansız bedenine ulaşıldı. Sevgilisinden ayrıldığı için intihar ettiği iddia edilen İ.C.’nin, arkadaşlarına video gönderdiği ortaya çıktı.

Olay, 9 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30 sıralarında Çarşamba İlçesi Ali Fuat Başgil Köprüsü’nde meydana geldi. İddiaya göre sevgilisinden ayrılan 26 yaşındaki İ.C., köprü üzerinde ağlayarak cep telefonu ile “Hakkını helal et yavrum, ben ölümü çok sevdim. Ben bu acıyla yaşayamıyorum. Ben bu vicdan azabıyla yaşayamıyorum gülüm” ifadeleri ile kendini kayda aldı.

KENDİNİ IRMAĞA BIRAKTI
İ.C., ardından görüntüleri arkadaşlarına gönderdi. Kısa sürede arkadaşlarının geldiği köprüde İ.C., aniden Yeşilırmak nehrine atladı. Debisi yüksek olan nehirde kısa sürede gözden kaybolan İ.C.’nin atlama anını gören vatandaşlar olayı Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. İhbar üzerine nehir kıyısına gelen polis ve itfaiye ekipleri, İ.C. için arama çalışması başlattı.

BARAJ KAPAKLARI KAPANDI
Durumun DSİ’ye bildirilmesi üzerine Suat Uğurlu Baraj kapaklarının kapanması ile su seviyesinin düşmesinin ardından İl Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği’ne bağlı dalgıç polisler, dün sabah saatlerinde İ.C.’nin cansız bedenine Çarşamba Tarihi Köprüsü’nün ayağında ulaştılar.

İ.C.’nin cansız bedeni sudan çıkarılarak Çarşamba Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. İ.C.’nin cansız bedenine ulaşıldığını öğrenen ailesi sinir krizi geçirdi.

Çektiği videoda helallik isteyen İ.C. videoyu arkadaşlarına gönderdikten sonra köprüden atladı.

İ.C.’nin cesedi, Çarşamba Tarihi Köprüsü’nün ayağınında aramaya katılan dalgıçlar tarafından bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz