Sevdamız Samsun Yüreklere Dokunuyor

0

Sevdamız Samsun Platformu, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı hediye etmek için ‘Bir Ayakkabı Bir Mutlu Çocuk’ kampanyasını başlattı.

Sevdamız Samsun Platformu, Ramazan ayından önce başlattığı kampanyayı büyük bir hızla sürdürüyor. İlk olarak geliri düşük olan aileleri belirleyerek ekmek ve marka dağıtan platform yönetimi, çalışmalarını erzak kolileri ile sürdürdü.

TAKDİR TOPLUYORLAR
Yüzlerce aileye ulaşan Sevdamız Samsun Platformu’nun yaptığı çalışma takdir topluyor. Platform Genel Başkanı Nuri Seven, “Yaptığımız çalışmalarda bize güvenerek bağışlarını gönderen yardımseverlerin ve yönetimdeki arkadaşlarımızın oluşturduğu bütçe ile ulaşabildiğimiz kadar aileye ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

BİR AYAKKABI BİR MUTLU ÇOCUK
Ramazan Bayramı’nda çocuklar için bir kampanya başlattıklarını söyleyen Başkan Nuri Seven, “Önümüzde Ramazan Bayramı var. Bizim yaş grubumuz ve bizden büyük olanlar iyi bilirler. Bayramlarda alınan ayakkabıları yastığın başına koyarak uyurduk. Yine aynı duygularla imkanı olmayan çocuklarımıza ulaşarak, ‘Bir Ayakkabı Bir Mutlu Çocuk’ sloganı ile onlara ayakkabılar hediye edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz