Sevdamız Samsun Hızır Gibi Yetişti

0

Sevdamız Samsun Platformu, 17 günlük tam kapanma öncesinde İlkadım, Canik ve Atakum’da yaşayan ihtiyaç sahiplerine hızır gibi yetişerek, alışveriş kartı hediye etti.

Samsun’da kurulduğu günden bu yana 3 yıllık zaman diliminde ihtiyaç sahiplerine özellikle ‘gıda ve ekmek’ desteğinde bulunan Sevdamız Samsun Platformu üyeleri, bu Ramazan ayında da ‘Ramazan Paylaştıkça Bereketlenecek’ sloganı ile yeni bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza attı.

Genel Başkan Nuri Seven, platformun yönetim kurulu, temsilcileri, üyeleri ve gönüllülerinden gelen bağış ve destekler ile bu çalışmaları birlikte başardıklarını söyledi.

ALIŞVERİŞ KARTI DAĞITILDI
Platform Genel Başkanı Seven, muhtarlar ile koordineli olarak çalışarak belirlenen kişilere alışveriş kartlarını teslim ettiklerini söyledi.

Türkiye’nin ve dünyanın geçtiği bu zor günlerde insanların birbirlerine destek olması gerektiğini söyleyen Nuri Seven, “Biz Sevdamız Samsun Platformu olarak, elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere maddi ve manevi destek verenlerden aldığımız güç ile bu mübarek ayda insanlara el uzatmak imkanı olan herkesin vatandaşlık görevidir. ‘Komşusu açken, tok yatan bizden değildir’ sözü de böyle günlerde daha da anlam kazanıyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz