SASKİ 67 Memur Alımı Yapacak

0

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü, boş memur kadroları için SASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS ile mühendis, mimar, kimyager, tekniker, tahsildar ve avukat olmak üzere 67 memur alımı yapacak.

İLK DEFA ALINACAK
SASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilk defa atanmak üzere memur alım ilanında şöyle dendi: “Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; ‘Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği’ hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. Başvurmak isteyenler Başvuru Formu’nu www.saski.gov.tr internet adresinden temin edebilecek.”

Adayların, 2018 yılı KPSS sınavından P3 ve P93 türünde en az 70 puan almış olması gerekirken, 42 tekniker, 20 mühendis, 2 kimyager, 2 avukat ve 1 mimar istihdam edilecek. Adaylar, 6-17 Nisan tarihleri arasında SASKİ’ye istenilen evraklarla başvurabilecek. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, 20 Nisan’da açıklanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz