Samsunspor’un Yardım Kampanyası Başladı

0

Samsunspor Kulübü Derneği’nin öncülük edeceği yardım kampanyası “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” sloganı altında bugün itibariyle başladı.

Samsunspor Kulübü Derneği’nin ve Garip & Zeycan Yıldırım Vakfı’nın öncülük edeceği yardım kampanyasının hesap numarası hayırseverler için Kırmızı-Beyazlı Kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” sloganı altında başlatılan kampanya için yardım toplanacak olan hesap numarası Ziraat Bankası Samsun Şubesi’nden Samsunspor Kulübü Derneği adına açıldı. IBAN numarası ise şöyle: TR07 0001 0002 2262 3273 3450 01

YILDIRIM AÇIKLAMA YAPTI
Konu hakkında bilgi veren Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Haydi Samsun, 10 bin adet erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birlikte ulaştıralım. ‘Cesur Yürek ile Tek Yürek’ olup ‘El Ele Gönül Gönüle’ vererek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Samsunspor olarak başlattığımız kampanyaya herkesin destek vermesini ve içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerin yaralarını birlikte saralım istiyoruz. Kampanya boyunca toplanan tüm Ramazan erzakı destekleri, Valilikler ve Kaymakamlıklar bünyesinde genelge ile oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarının koordinesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iletilecektir” dedi.

İŞTE KAMPANYANIN DETAYLARI
Samsunspor Kulübü Derneği’nin ve Garip & Zeycan Yıldırım Vakfı’nın öncülük edeceği yardım kampanyasıyla toplam 1 milyon lira değerinde 10 bin kumanyanın ihtiyacı olan ailelere teslim edilmesi hedefleniyor. Buna göre her kumanyanın yani ramazan paketinin değeri 100 liraya tekabül ediyor. Gıda ağırlıklı ürünler için Metro Toptancı Market’le anlaşma sağlanırken, kampanyanın lojistik desteğini ise Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin sağlayacağı bilgisine ulaşıldı. Yıldırım’ın başlattığı yardım kampanyasının amacına ulaşması için hayırseverlerin fazlasıyla ilgi göstermesi gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz