Samsunspor’u Takip Eden Gazeteciler Kulüp Yöneticileriyle Buluştu

0

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunspor’u yakından takip eden gazeteciler, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti binasında Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. yöneticileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.
Yılport Samsunspor’la medya kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi kapsamında düzenlenen kahvaltıya, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ve Veysel Bilen, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Kulüp Müdürü Soner Soykan, Stadyum Operasyon Müdürü Mehmet Altan, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Gençali, Yaşar Aslan, Murat Sandıkçı, Noyan Alper Cabbar, İlyas Gün, TSYD Samsun Şube Başkanı Avni Demir, yönetim kurulu üyeleri Selçuk Kaya, Ergin Caner Cabbar ve Mustafa Ataseven katıldı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda Samsunspor FK A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ve Veysel Bilen, Kırmızı-Beyazlı kulüp adım adım hedeflerine ilerlerken, bu yolda kendilerine destek veren basın mensuplarına teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz