Samsunspor’lu Futbolculardan Örnek Davranış

0

Yılport Samsunspor’un başarılı oyuncuları Yalçın Kılınç ve İlyas Kubilay Yavuz, Covid-19 salgını nedeniyle ekonomik sıkıntıya düşen ailelere yardımda bulunacaklarını açıkladı.

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle milyonların yüreğinde taht kuran ünlü şarkıcı Haluk Levent, “Dayanışma Günleri” adı altında özellikle spor ve sanat camiasından olan isimlere, Covid-19 salgını nedeniyle ekonomik sıkıntıya düşen ailelere destek olmaları yönünde çağrıda bulunmuştu. Ünlü şarkıcıya bir çok sporcu ve sanatçı olumlu dönüş yaptı. Bunlardan bir tanesi ise Yılport Samsunspor’un yetenekli oyuncusu İlyas Kubilay Yavuz oldu.

ARKADAŞLARINI ETİKETLEDİ
Kubilay sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım da, “Çok güzel adamsın Haluk Levent. Senin vesilenle bende 20 aileye gıda yardımında bulunmak istiyorum” dedi ve Oğuz Gürbulak, Yalçın Kılınç ve eski takım arkadaşı Samet Asatekin’e çağrıda bulundu. Kırmızı-Beyazlılar’ın başarılı savunma oyuncusu Yalçın Kılınç ise, “Kardeşim çağrını kabul ediyorum bende İnşallah 20 aileye yardımda bulunmak istiyorum.” ifadelerini kullandı. Samsunsporlu futbolcuların gösterdiği bu duyarlı davranışlar büyük beğeni topladı.

OĞUZ GÜRBULAK SESSİZ KALMADI
Ünlü şarkıcı Haluk Levent, “Dayanışma Günleri” adı altında özellikle spor ve sanat camiasından olan isimlere, Covid-19 salgını nedeniyle ekonomik sıkıntıya düşen ailelere destek olmaları yönünde çağrıda bulunmuştu. Ünlü şarkıcıya Yılport Samsunspor’dan İlyas Kubilay Yavuz ve Yalçın Kılınç olumlu dönüş yapmıştı. Bu kez İlyas Kubilay Yavuz’un çağrısına sessiz kalmayan Oğuz Gürbulak oldu. Samsunspor’un merkez orta saha oyuncusu 10 ailenin gıda ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu. 27 yaşındaki futbolcu “Dayanışma Günleri”ne destek vermesi için takım arkadaşı Erkam Reşmen’e çağrıda bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz