Samsunsporlu Futbolcular Primlerini Gönderdi

0

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul maç sonu açıklamasında, Elazığ’da yaşanan depremden dolayı ülkenin zor günler geçirdiğini belirterek futbol konuşmak istemediğini belirtti.
Karşılaşmanın ardından Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yaptığı açıklamada, “Ülkemiz zor günler geçiriyor. Elazığ ve Malatya yöresindeki depremden dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Sağlık sorunu olan oradaki vatandaşlarımıza da Allah şifalar versin diliyorum. Allah, İnşallah bize de böyle acılar yaşatmasın. Başkanımız Yüksel Yıldırım’a ve kulübümüze teşekkür ediyorum. Bu maçın bütün gelirini Elazığ ve Malatya’daki depremde sıkıntı yaşayan oradaki vatandaşlarımıza bağışladılar” dedi.

FUTBOLCULAR PRİMLERİNİ GÖNDERDİ
Tecrübeli teknik adam Sağlam şöyle devam etti: Takım kaptanımız Caner Arıcı ve oyuncularımıza da teşekkür ediyorum. Onlar da bu maçın galibiyet primlerini Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere göndermek istediler. Dolayısıyla ben bu sıkıntılı süreçte futbolda konuşmak istemiyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” Ergin Caner Cabbar / Hedef Halk Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz