Samsunsporlu Aileler Derneği Açıldı

0

Uzun zamandır Samsunsporlu Aileler Platformu olarak faaliyet gösteren Kırmızı-Beyazlı taraftar dernekleşti. Samsunsporlu Aileler Derneği büyük bir coşkuyla yeni dernek binasını açtı.

Açılışa, Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Zihni Şahin, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunsporlu eski futbolu ve başkanlarından Emin Kar, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, TSYD Samsun Şube Başkanı Avni Demir ve yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri, gazeteciler ve çok sayıda taraftar katıldı.

Dernek Başkanı Cüneyt Şenkal, özel bir dernek olduklarını, ailece takıma destek olmak ve bir arada olmak için derneği kurduklarını söyledi.

BÜYÜK BİR CAMİAYIZ
Başkan Yüksel Yıldırım da, “Açıkcası bu kadar kalabalık beklemiyordum. Böyle birlik ve beraberlik içinde olmamız çok güzel. Biz büyük bir camiayız ve yerimiz Süper Lig. Tüm hesaplarımızı buna göre yaptık. Bizim her maç 25 bin taraftar ortalaması ile oynamamız lazım. Sizlerden isteğim uzun yıllar takımlarınıza sahip çıkmanızdır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz