Samsunspor’dan Korona Virüs Açıklaması

0

Geçtiğimiz Pazartesi günü itibariyle Nuri Asan Tesisleri’nde toplanmaya başlayan Yılport Samsunspor, futbolcusundan, teknik heyetine ve personeline varana kadar korona virüs testinden geçti. Kırmızı-Beyazlı kulüp konuyla ilgili resmi açıklama yaptı.

Yılport Samsunspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Profesyonel futbol takımı oyuncularımız, teknik heyetimiz, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımıza İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık ekipleri tarafından Pazartesi ve Salı günü yapılan korona virüs testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır. Bu testler sonucunda da takımımız bugün saat 17.00’da idmanlara başlayacaktır.”

LİDER SAHAYA İNDİ
Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle liglere verilen arada çalışmalarını evden sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekip, belirlenen kurallar dahilinde gruplar halinde Nuri Asan Tesisleri’nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde dün ilk antrenmanını yaptı. Isınma hareketleriyle başlayan idman daha sonra dayanıklılık koşusunun ardından son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz