Samsunspor’da Rota Yabancılara Döndü

0

Listede bulunan yerli oyuncuları şu anda cepte turan Samsunspor, önceliğini yabancı oyuncu transferine verdi. Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, şu sıralar tüm mesaisini yabancı isimleri kadroya katmak için harcıyor.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan YIlport Samsunspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Sözleşmesi biten Atabey Çiçek, Okan Dernek, Bünyamin Karataş ve İbrahim Halil Çolak’la yollarını ayıran Kırmızı-Beyazlılar, bu oyuncuların yerine kadroyu güçlendirmek için kolları sıvadı. Scout ekibinin uzun zamandır takipte olduğu oyuncularla yavaş yavaş temasa geçmeye başlayan Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın isteği doğrultusunda görüşmelerini sürdürüyor.

YERLİ İSİMLER CEPTE!
Yılport Samsunspor’un transfer çalışmalarında en çok merak edilen konulardan biri ise kaç tane yabancı oyuncuyu kadrosuna katacağı. Statüye göre 5+1+4 yabancı oyuncu transferi yapabilecek olan Kırmızı-Beyazlılar, yabancı kontenjanının tamamını kullanmayı düşünmüyor. Listede bulunan yerli oyuncuları şu anda cepte turan Samsunspor, önceliğini yabancı oyuncu transferine verdi. Çalışmalar “şimdilik” bu doğrultuda ilerlerken, yabancı oyuncu transferinde alınacak sonuca göre yerli oyuncularla temasa geçilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz