Samsunspor’da Heyecanlı Bekleyiş

0

Kovid-19 salgını nedeniyle Mart ayında askıya alınan liglerin geleceği büyük ölçüde belli olacak. Sporun ve sağlığın zirvesinin vereceği karar heyecanla bekleniyor. Samsunspor ligler oynansa da, oynanmasa da büyük ölçüde şampiyonluğunu garantilemiş bir durumda ve ekonomik anlamda dimdik ayakta duruyor.

Korona virüs salgını nedeniyle ara verilen Türkiye futbol liglerinde 2019-2020 sezonunun kaderi yapılacak toplantıda belirlenecek. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyeleri ile birlikte bir toplantı gerçekleştirecek.

19 Mart’ta koronavirüs pandemisi nedeniyle askıya alınan Süper Lig, TFF 1’inci, 2’nci ve 3’üncü Lig ile Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) kaderi yapılacak toplantıdan çıkacak karara göre şekillenecek.

SAMSUNSPOR HER ANLAMDA RAHAT
Bu durumda temsilcimiz Yılport Samsunspor, Türkiye’de kararı en rahat şekilde bekleyen kulüpler arasında. Kırmızı-Beyazlılar ligler oynansa da, oynanmasa da büyük ölçüde şampiyonluğunu garantilemiş bir durumda ve ekonomik anlamda dimdik ayakta duruyor. Liglerin iptal edilmesi gibi bir olumsuz senaryonun gündemde bile olmaması, Samsunspor’u sevindiren bir başka neden olarak gözüküyor. Verilecek olan kararın ardından Kırmızı-Beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarını ona göre şekillendirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz