Ana Sayfa Samsunspor Samsunspor’da Gözler Yüksel Yıldırım’da

Samsunspor’da Gözler Yüksel Yıldırım’da

0

Samsunspor Kulübü Derneği’nin 29 Şubat’ta gerçekleştireceği olağanüstü kongrede başkan adayı olması için gündeme bir çok isim geldi fakat, “son bir yıl kongre üyesi olma” şartı, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ın göstermek istediği adayların önüne engel olarak çıktı.

Olağanüstü kongreye artık sayılı günler kala Başkan Yıldırım’ın kimi aday olarak işaret edeceği merak edilirken, rota biranda kendisine döndü. Başkan Yüksel Yıldırım’ın kongrede aday olacağı söyleniyor.

RESMİ AÇIKLAMA YAPACAK
Son bir haftadır yaptığı açıklamalarda Samsunspor Kulübü Dernek Başkanlığı için açık kapı bırakan Başkan Yıldırım, Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdürü Temel Uzlu ve bir kaç diğer ismi teknik nedenlerden dolayı aday olarak gösteremediklerini ifade etmişti. Yıldırım’ın 29 Şubat’ta gerçekleşecek olan kongrede aday olduğunu bir kaç gün içerisinde resmen açıklayacağı öğrenildi. Yıldırım’ın yönetim kurulunda Zorlu Eğitim Kurumları Kurucusu Ergin Zorlu ve Sheraton Grand Samsun Hotel Genel Müdürü Onur Bıyıklı’nın olduğu konuşuluyor. Ergin Caner Cabbar / Hedef Halk Gazetesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz