Samsunspor Ziyaret Turu’na Çıktı

0

Samsunspor Basketbol Kulübü, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete Samsunspor Başkanvekili Savaş Boyar, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Albayrak, Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Basketbol Genel Menajeri Emre Ekim, İdari Menajer Cengiz Han Yapar, oyunculardan Onur Cumhur Aksoy ve Doktor Haldun Şentürk katıldı.

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye Samsunspor Basketbol takımının formasını hediye edildi.

Diğer yandan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsun Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ünal Kaya’yı makamında ziyaret etti. Samimi bir şekilde gerçekleşen sohbette Müdür Ünal Kaya, Kırmızı-Beyazlı kulübe Süper Lig yolunda başarılar diledi ve Samsunspor’u yakinen takip ettiğini dile getirdi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, SGK İl Müdürü Ünal Kaya’ya isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz