Samsunspor Yeni Dernek Yönetimi Atatürk’le Başladı

0

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Samsunspor Kulübü Derneği olağanüstü kongresinde seçilen ve ardından göreve başlayan yeni yönetim, Atatürk anıtına çelenk bıraktı ve ardından Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret etti.

Törene ve Vali Kaymak’a yapılan ziyarete Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar, Eğitim, Mali İşler Sorumlusu Fuat Katırcı, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Genel Sekreter Onur Bıyıklı, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar, yönetim kurulu yedek üyelerinden Serkan Albayrak, Alper Engiz ve Barış Kaygusuz katıldı.

ANI DEFTERİ İMZALANDI
Atatürk anıtındaki anı defterini imzalayan Başkanvekili Savaş Boyar, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Cumhuriyet yolunda ilk kıvılcımı ateşlediği şehir olan Samsunumuzun güzide kulübü olan Samsunspor Yönetim Kurulu olarak huzurunuzdayız. Takımımızın formasında onurla taşıdığımız armamıza ve Atatürk’ün ‘’ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’’ sözüne layık olarak yolumuza devam ediyoruz. Başta siz olmak üzere, tüm silah arkadaşlarınızı ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Ruhunuz şad olsun” diye yazdı.

VALİ BAŞARI DİLEDİ
Yönetim Kurulu Üyeleri Atatürk anıtına çelenk bırakmasının ardından Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Vali Osman Kaymak, Kırmızı-Beyazlı yeni yönetime başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz