Samsunspor Maske Yaptıracak Mı?

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kulübün lisanslı ürünü olarak maske yaptırıp yaptırmayacakları konusunda açıklama yaptı.

Sağlık Bakanlığı’nın ve Bilim Kurulu’nun sıkça yaptığı uyarılardan en önemlisi maske kullanımı. Kovid-19 salgınını yavaş yavaş atlatan ve “yeni normalleşme” sürecine giren Türkiye’de “Maske-sosyal mesafe ve hijyen” olmazsa olmazlar arasına girdi. Bununla birlikte bir çok futbol kulübü taraftarlarına satmak, futbolcuların, teknik heyetin ve personelin kullanması için kendi maskesini üretme kararı aldı.

YILDIRIM “GEREK YOK” DEDİ
Yılport Samsunspor’un ise böyle bir uygulama yapıp yapmayacağı merakla beklenirken Kırmızı-Beyazlı kulübün patronu Yüksel Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gerek yok. Para verip kimse almaz. Boşuna yaptırmaya gerek yok. Normal maske takılması çok daha iyi olur.” dedi. Yıldırım’ın bu açıklamasının ardından Samsunspor’un lisanslı ürün olarak maske yaptırmayacağı kesinlik kazanmış oldu.

TARAFTAR YAPTIRDI
Store55’te maske satışı yapılmayacak ama 19 Mayıs Stadyumu tribünlerinin sevilen yüzü Mahmut Gültekin, Samsunspor temalı maske yaptırdı ve satışa sundu. Gültekin, maske satın almak isteyen taraftarların kendilerine 0 530 904 77 53 telefon numarasından ulaşabileceklerini ve şehir dışına kargo yapacağını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz