Samsunspor Gümbür Gümbür Geliyor

0

Sunuculuğunu Ersin Düzen’in yaptığı, eski milli futbolcu Tümer Metin’in yorumlarıyla katıldığı Stadyum programında Samsunspor’la ilgili “Gümbür gümbür geliyor” yorumunda bulunuldu.

TRT Spor’da yayınlanan Stadyum programında Yılport Samsunspor konuşuldu. Daha önce Samsunspor’da oynamış eski milli futbolcu Tümer Metin’in yorumculuğunu yaptığı Stadyum’da Kırmızı-Beyazlılar’dan övgüyle bahsedildi.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın rekor galibiyet serisi yakalamak istediğine vurgu yapılan programda Tümer Metin, “Ertuğrul hoca benim hem takım arkadaşım, hem de Türkiye’nin kıymetli hocalarından bir tanesi. Samsun’la gönül bağı vardır. Ayrıca Zonguldak’tan sebep hemşerim. Çok iyi bir takım yaptılar. İyi de gidiyorlar, umarım yolları açık olur.” dedi.
Sunucu Ersin Düzen ise, Samsunspor’un bir dönem Süper Lig’e damga vurduğunu belirterek “Gümbür gümbür geliyorlar.” yorumunda bulundu.

Tümer Metin, katıldığı eski bir programda ise Samsunspor’un çok önemli başarılara imza atacağını belirterek, “Türk futbolunun Sevillası olacak” demişti. Ertuğrul Sağlam ve Tümer Metin, 2000-2001 sezonunda Samsunspor’da birlikte forma giymişlerdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz