Samsunspor Futbol Akademisi Açıldı

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın öncülüğünde, Kırmızı-Beyazlı kulüp tarafından yaklaşık 30 milyon lira maliyetle Batı Park’a yapılan İlkadım Futbol Akademisi’nde ilk idman yapıldı. Yılport Samsunspor altyapı takımları, yeni yapılan hibrit çimde sahanın adeta tozunu attırdı.

BAŞKAN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR
Açılışa, Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, Stadyum ve Tesisler Sorumlusu Sinan Hacıyunus, Futbol Akademisi antrenörleri, altyapıda forma giyen sporcular ve basın mensupları katıldı. Gazetecilere açıklama yapan Teknik Menajer Uyar, “Öncelikle bu tesisi, Türk futboluna, Yılport Samsunspor’umuza kazandıran Başkanım Yüksel Yıldırım’a, tüm antrenörlerimiz ve sporcularımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

“HAKKINI VERMELİYİZ”
Yücel Uyar açıklamasına şöyle devam etti: “Ben 12 yıl Türkiye Futbol Federasyonu’nda çalıştım. Tesislerle ilgili bir çok proje ürettik. Maalesef TFF’nin yapmadığını, Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Yılport Samsunspor yapıyor. Bu tesislerin hakkını verebilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor. Bu tesislerde futbolcu çıkaramazsak, kendimizi sorgulamamız lazım.”

Yılport Samsunspor’un altyapı oyuncuları tesiste yaptıkları ilk idman öncesi el ele tutuşarak “Gelecek biziz” yazdılar. Samsunspor Medya Departmanı bu görüntüyü drone ile tepeden fotoğrafladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz