Samsunspor Formasıyla Veda Ettiler

0

Yılport Samsunspor, İtalya’da Erasmus programı kapsamında bulunan ve koronavirüs nedeniyle Samsun’a getirilen 401 öğrenciye Samsunspor forması hediye etti. Öğrenciler, kendilerine hediye edilen Samsunspor formalarıyla hatıra fotoğrafı çektirerek, şehirden ayrıldılar.

Samsunspor A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan ile Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Boyar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Kulüp Müdürü Soner Soykan ve Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, koronavirüs nedeniyle İtalya’dan Samsun’a gelerek karantina altında Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne bağlı Samsun Münevver Ayaşlı Öğrenci Yurdunda misafir edilen 401 öğrenciye Samsunspor forması hediye etti. Formalarını alan öğrenciler teşekkür ederek, Kırmızı-Beyazlı kulübe başarılar diledi.

“ELVEDA SAMSUN”
Öğrencilerin karantina süresi doldu ve Samsun’dan ayrılmaya başladılar. Yurtta son kez toplu şekilde hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler üzerlerine Samsunspor formalarını da giymeyi ihmal etmediler. Öğrencilerden İrem Gizem Aras sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Elveda Samsun. 14 günlük karantinamızın sonuna sağlıkla geldik. Şimdi evde karantinaya devam. Bu 2 haftanın bu kadar güzel geçeceğini hiç düşünmezdim. Harika insanlar tanıdım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz