Samsunspor Dernek Yönetiminden Ziyaret Turu

0

Samsunspor Kulübü Derneği yönetimi ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ve İl Jandarma Komutanı J.Kıdemli Albay İbrahim Güven’i ziyaret etti.

Ziyaretlere Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar, Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, Genel Sekreter Onur Bıyıklı, Mali İşler Sorumlusu Fuat Katırcı, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar, Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan ve dernek yönetimi yedek üyeleri Serkan Albayrak, Alper Engiz, Alper Cengiz, Servet Tuzcu ve Barış Kaygusuz katıldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Samsunspor’un konuşulduğu ve Kırmızı-Beyazlı yönetimin yeni projeleri hakkında fikir alışverişi yapıldığı ziyaretlerde, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ve İl Jandarma Komutanı J.Kıdemli Albay İbrahim Güven, yeni seçilen yönetime ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz