Samsunspor Basketbola Sponsor!

0

2020-21 sezonunda TBL’de boy gösterecek olan Samsunspor Basketbol, kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya kavuşmak için sponsor arayışlarına devam ediyor. Yönetim, ilk olarak Salih Usta Unlu Mamuller ile anlaşma sağladı.

Gelecek sezonda Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Samsunspor Kulübü Basketbol ile Salih Usta Unlu Mamuller arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre Salih Usta Unlu Mamuller, Kırmızı-Beyazlı ekip ile 1 yıllığına spor salonunda bulunan panolara 2 adet reklam verme anlaşması yaptı.

“BU YOLCULUĞA HERKES KATILMALI”
Salih Usta Unlu Mamuller’de gerçekleşen imza törenine Samsunspor’un Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Yöneticisi Ergin Zorlu ve Salih Usta Unlu Mamuller Sahibi Salih Özdemir katıldı. Yönetici Zorlu yaptığı açıklamada, “Salih beye teşekkürlerimi iletiyorum. Arma Aşkına, Samsunspor Basketbol takımımızın yolculuğuna herkes katılmalı. Sponsorluk, kombine ve reklam çalışmaları hakkında şehirden destek bekliyoruz. Bu yeni yapılanmada herkesin parmağı olmalı” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz