Samsunspor Basketbol’a Sponsor Aranıyor!

0

Korona virüs salgını nedeniyle bu sezon oynanmamış sayılarak tescil edilen Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Samsunspor Basketbol, teknik heyet ve tüm oyuncuların alacaklarını hesaplarına yatırdı. Başkan Yüksel Yıldırım’ın konuyla bizzat yakından ilgilendiği öğrenildi.

EK GELİR SAĞLANACAK
Gelecek sezonda da TBL’de mücadele edecek olan Samsunspor Basketbol, 2020-21 sezonuna sponsor bulmak için kolları şimdiden sıvadı. Samsunspor Kulübü Derneği yöneticileri konuyla ilgili Samsun’un iş insanlarına çağrıda bulunmaya devam ediyor. Yeni sezonda sıfırdan takım kurmayı hedefleyen yönetim, Spor Toto’dan gelecek olan yaklaşık 700 bin liranın üzerine sponsor aracılığıyla ek gelir sağlayıp, Başkan Yüksel Yıldırım’a bağlı kalmadan Samsunspor Basketbol’u kendi ayakları üzerinde duran bir yapı içerisine sokmak istiyor.

Kırmızı-Beyazlı yönetimin basketbol severleri mutlu edecek, Atatürklü Arma’yı basketbol branşında da iddialı bir konuma getirecek olan bu çalışmasına Samsun’lu iş insanlarının destek vermesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz