Samsunspor Basket Nefes Aldı

0

Samsunspor Basketbol takımı oyuncularının tüm alacakları hesaplarına yatırıldı. Liglerin oynanmamış olarak tescil edilmesiyle birlikte Kırmızı-Beyazlı yönetim ve oyuncular rahat bir nefes almış oldu.

Korona virüs salgını nedeniyle bu sezon oynanmamış sayılarak tescil edilen Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Samsunspor Basketbol, teknik heyet ve tüm oyuncuların alacaklarını hesaplarına yatırdı. Başkan Yüksel Yıldırım’ın konuyla bizzat yakından ilgilendiği öğrenildi.

Kırmızı-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF) almış olduğu karar neticesinde ligler mevcut durumuyla tescil edilmişti.TBL de mücadele eden Basketbol Takımımızla Yönetim Kurulumuzun yaptığı görüşmeler sonucu,oyuncu ve teknik kadroyla,karşılıklı özveri ve iyi niyet çerçevesinde maaş yapılandırma anlaşmaları yapılmış olup,sezon sonuna kadar alacakları hesaplarına yatırılmıştır.İyi niyet ve özverilerinden dolayı Basketbol Takımımızın teknik kadro ve oyuncularına teşekkür ederiz.

Öte yandan gelecek sezonda da TBL’de mücadele edecek olan Samsunspor Basketbol, 2020-21 sezonuna sponsor bulmak için kolları şimdiden sıvadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz