Samsunspor Başkanı Yıldırım’dan Futbolculara Uyarı

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Genel Menajer Mustafa Aztopal vasıtasıyla futbolculara uyarıda bulundu: “Her şey normale döndüğünde, fiziksel ve zihinsel anlamda disiplinden kopmuş bir oyuncu grubuyla karşılaşmak istemiyorum.”

Covid-19 salgını nedeniyle ligler ertelendi ve ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor. Samsunspor Kulübü, ilk etapta futbolcularına 5 gün izin verdi fakat corona virüse karşı süren mücadele uzayınca oyuncuların izni 5 gün daha uzatıldı. 30 Mart Pazartesi günü Nuri Asan Tesisleri’nde toplanmayı planlayan Kırmızı-Beyazlı ekibe ilk uyarı Başkan Yüksel Yıldırım’dan geldi.

“KENDİNİZİ BIRAKMAYIN”
Genel Menajer Mustata Aztopal vasıtasıyla futbolculara mesaj yollayan Samsunspor’un patronu, “10 puan öndeyiz ama henüz matematiksel anlamda şampiyonluğumuzu ilan etmedik. Nasılsa takım açık ara önde diye kimse kendisini bırakmasın. İzin yaparken formunuzu koruyun. Her şey normale döndüğünde, fiziksel ve zihinsel anlamda disiplinden kopmuş bir oyuncu grubuyla karşılaşmak istemiyorum” diyerek, uyarıda bulunduğu öğrenildi.

İRTİBAT HALİNDELER
Yıldırım’ın süreçle ilgili Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajer Mustafa Aztopal’la sürekli olarak irtibat halinde olduğu öğrenildi. Aztopal ve Sağlam’ın ise futbolcuları kontrol altında tuttukları kaydedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz