Samsunspor Adına Dergi Çıkarmışlar!

0

Kırmızı-Beyazlı kulübün korsan ürünler ile ilgili yaptığı açıklamaya, Samsunspor’un adını ve logosunu kullanarak yayın yapan bir derginin neden olduğu öğrenildi.

Samsunspor’un adı ve logosu kullanılarak piyasaya sunulan korsan ürünler ile ilgili Kırmızı-Beyazlı kulüpten açıklama gelmişti. O açıklamanın yapılmasına aylık olarak yayınlanan bir derginin neden olduğu bilgisine ulaşıldı. Kapağında Samsunspor logosunu ve adını taşıyan derginin fotoğrafları sosyal medyada hızlı bir şekilde yayıldı fakat Samsunspor Kulübü Derneği ve Futbol A.Ş. ile hiçbir bağlantısının bulunmadığı öğrenildi. Kırmızı-Beyazlı yönetimin bu konuda yasal haklarını kullanacağı öne sürüldü.

Samsunspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“KAR ELDE ETMEK AMACIYLA”
“Son günlerde kulübümüzün adı ve logosu kullanılarak bazı ürünlerin kar elde etmek amacı ile piyasaya sunulduğunu görmekteyiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki kulübümüzün para karşılığı satılan resmi bir dergisi veya gazetesi yoktur. Ayrıca Samsunspor logolu orijinal lisanslı ürünlerimiz sadece Store 55 mağazalarında ve Store55.com.tr resmi internet sitemizden satılmaktadır. Taraftarımızı, yükseliş yolculuğumuzda lisanslı ürün kullanarak kulübümüze destek olmaya ve korsan ürünlerden uzak durmaya davet ediyoruz. Şanlı armamız ve kulübümüzün adı ile piyasaya sunulan korsan yayın ve ürünler ile ilgili yasal yaptırım haklarımızı saklı tuttuğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz