Samsunlu İş İnsanları 1300 Aileyi Sevindirdi

0

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. Toplam bin 300 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunuldu.

İçerisinde makarna, ayçiçek yağı, şeker, mercimek, pirinç, un, çay ve salça olmak üzere sekiz temel ihtiyaç malzemesi bulunan ürünlerden hazırlanan erzak paketleri kupon olarak daha önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. İhtiyaç sahibi aileleri, erzaklarını kendilerine verilen kupon karşılığında anlaşmalı marketten aldılar.

VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU’NA DESTEK
TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, dayanışma ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği bir Ramazan ayını daha geride bıraktıklarını belirterek, “Oda olarak sosyal sorumluluğumuz çerçevesinde her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan’da da TOBB desteğiyle maddi durumu elverişsiz ailelere destek olmaya gayret gösterdik. Ramazan ayında bin 300 aileye yardımda bulunduk. Yardımların bir kısmını ise Vefa Sosyal Destek Grubu’na verdik. Bilindiği gibi salgın nedeniyle zorlu bir dönemden geçiyoruz. Allah’a çok şükür ki; devleti ve milletiyle ülkemiz bu sınavı çok iyi veriyor. İnşallah hep birlikte el ele, gönül gönüle vererek bu süreçten de daha güçlü bir şekilde çıkacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz