Samsunlu İki Kardeşin Mesajını Herkes Alsın

0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun’da iki kardeşin ‘EvdeKal’ mesajı içeren fotoğrafını, sosyal medya hesabından, “Mesajı herkes alsın istedik” diyerek, paylaştı.

Coronavirüs salgınının ülkemize bulaştığı ilk günden bugüne gerek ekran karşısında, gerekse de sosyal medyada yaptığı samimi, toplumsal birliktelik içeren açıklamalar ve sempatik hareketleriyle insanların büyük takdirini toplayan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Samsun’da annesi sağlık personeli, babası da asker olan iki çocuğun kendisine gönderdiği fotoğrafı, ‘EvdeKal’ çağrısı yaparak, sosyal medya hesabından paylaştı.

ANNEM SAĞLIKÇI BABAMIZ ASKER
Bakan Koca’nın paylaştığı fotoğrafta; iki çocuğun birlikte tuttuğu kağıda yazdıkları mesaj, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Çocuklar; tüm Türkiye’ye; “Bizim annemiz sağlıkçı, babamız asker. İkisi de çalışıyor. İzinleri yok. Kardeşimle ben evde kaldık. Anne ve babamızı görmemiz için siz de evde kalın!” mesajı verdi.

Sağlık Bakanı Koca, paylaştığı fotoğrafın üstüne, “Bu mesaj Samsun’dan geldi. Mesajı herkes alsın istedik” notunu bıraktı. Diğer yandan Samsun’da küçük bir çocuk, sağlık görevlisi olan annesinin yeleğini üstüne giyerek, “Annem için Evde Kal Türkiye” mesajını paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz