Samsun’da Özel Hastanede İnanılmaz İntihar

0

Samsun’da bulunan özel Medicana Hastanesi’nde inanılmaz bir intihar olayı yaşandı. Hastanede daha önce çalışıp ayrılan hemşire Merve B., hastanenin tuvaletinde kendine iki şırınga enjekte ederek, yaşamına son verdi.

Samsun’un Canik İlçesi’nde bulunan özel Medicana Hastanesi’nde meydana gelen olayda, daha önce hastanede hemşire olarak çalışan Merve B.(23), öğle saatlerinde hastaneye geldi.

ŞIRINGAYI KENDİNE ENJEKTE ETTİ
Hastanenin lavabosuna giren Merve B., yanında getirdiği iki şırınga içerisindeki ilacı, kendine enjekte etti. Bir anda yere yığılan Merve B.’yi hasta yakınları buldu.

DOKTORLARIN MÜDAHALESİ SONUÇ VERMEDİ
Medicana Hastanesi doktorları tarafından acil servis yoğun bakım ünitesine alınan eski hemşire Merve B., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Merve B.’yi intihara sürükleyen olayın sebebi ise bilinmiyor. Emniyet güçleri olay yerine gelerek, hastane içinde geniş güvenlik önlemleri aldı ve geniş çaplı soruşturma başlattı.

ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK
Samsun Medicana Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, yaşanan intihar olayını doğruladı. Büyük üzüntü yaşadıklarını söyleyen Armutlu, “Hastaneye gelmiş. Kimsenin haberi yok. Lavaboda bir hasta yakını tarafından baygın bulunmuş. Yanında kendine enjekte ettiği ilaçlar bulundu. Doktorlarımız tarafından müdahale edildi, ancak kurtarılamadı. Çok üzgünüz. Neden böyle bir olay yaşandı bilmiyoruz. Polis olayla ilgili geniş soruşturma yapıyor” dedi. Zekeriya FIRAT / Hedef Halk Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz