Samsun’da O Festival Yine Yapılıyor Bu Kez Aman Dikkat!

0

Samsun’da geçtimiz yıl düzenlenen ve büyük tepkilere yol açan Samsun Gençlik Festivali, bu yıl 4-7 Haziran tarihleri arasında yine aynı otelin bahçesinde düzenlenecek.

Anadolu Gençlik Derneği’nce (AGD) geçen yılki festivalde; gençlerin alkol ve uyuşturucu kullanımına teşvik edildiği iddia edilirken, medyaya taciz olayları da yaşanmıştı. Hoş olmayan görüntülerin fotoğraflandığı festivale; Samsunlular büyük tepki göstermişti.

ÜNLÜ İSİMLER GELECEK
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Samsun Gençlik Festivali’ne Duman, Athena, Şebnem Ferah, Sertab Erener, Selda Bağcan, maNga, Ceza, Cem Adrian, Gazapizm, Ceylan Ertem gibi ünlü sanatçılar katılacak. Gençlik Festivali, 4-7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

FESTİVAL 4 GÜN SÜRECEK
4 Haziran Perşembe günü Duman, Pinhani, Ceylan Ertem, Şanışer FT Sokrat ST, Yirmi7 ve Mahzen sahne alacak. 5 Haziran Cuma günü Athena, Selada Bağcan, Gazapizm, Çelik, Gülçin Ergül ve Vals, 6 Haziran Cumartesi günü Sertab Erener, Ceza, Cem Adrian, Kalben, Marsis, Luna ve 7 Haziran Pazar günü de Şebnem Ferah, Manga, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Khontkar, Ezgi Aktan, İnanç Başarır, gençlerle buluşacak.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen festivalde gençlerin alkol ve uyuşturucu kullandığı iddia edilirken, sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar tam bir rezalet olarak yorumlanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz