Samsun’da Gelecek Partisi Ekonomi Zirvesi Yaptı

0

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı’nın koordinesinde “Gelecek Ekonomi Modeli Genel Siyasi Değerlendirme ve Dış Politika” başlığında toplantı düzenledi.

Toplantıya Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gelecek Partisi Dış Politika Başkanı Kani Torun, Gelecek Partisi Hanize ve Maliye Politikaları Başkanı Serkan Özcan, Başkan Yardımcısı Kerim Rota, Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri Nuray Sarıoğlu, Mehmet Kuğu ve partililer katıldı.

SORUNLARA PANSUMAN YAPILIYOR
İl Başkanı Yeşilyurt, kentin sorunlarının kısa vadeli çözümlerle bir sonuca ulaşamayacağına vurgu yaptı. Samsun’un çok sorunu olduğunu belirten Yeşilyurt, “Baktığınız zaman Samsun birçok kademede 30. sıralarda yer alıyor. Deniz, hava, kara ve demiryolu ulaşım ağına sahip, iki verimli ovası olan kent sorunlarla boğuşuyor. Samsun’da sorunlara kısa vadeli olarak çözüm için pansumanlar yapılıyor. Bir kent böyle kalkınamaz. Biz bu gidişatı değiştirmek için yola çıktık. Teşkilatlarımız çok güçlü. Her türlü sorunlara kalıcı çare üreteceğiz. Samsun’u Türkiye’ye katkı veren bir il konumuna ulaştıracağız” dedi.

GELECEK PARTİSİ HALKIN UMUDU OLDU
Dış Politika Başkanı Kani Torun ise tüm Türkiye’yi karış karış gezeceklerini anlatarak, güçlü bir teşkilat yapısı oluşturduklarına dikkati çekti. Hanize ve Maliye Politikaları Başkanı Serkan Özcan da milletin kendilerine umut ile baktığını vurgu yaptı. Özcan, şöyle konuştu: “Türkiye’nin sorunlarını ve çözüm önerilerini biliyoruz. 153 kişi bir cesaret örneği göstererek partiyi kurdu. Çözüm önerimiz olmayan hiçbir konuda eleştiride bulunmuyoruz. Gelir adaletsizliğini ve yolsuzluğu ortadan kaldırmayı hedefleyen, yatırım ortamını tetikleyen bir modeli esas alacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz