Samsun’da Esnafa İndirimli Sağlık Kartı

0

Dünya Sağlık Günü’nde Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi, ‘Sağlıkta Fırsat Eşitliği’ sloganıyla başlattığı proje kapsamında tüm esnafların faydalanabileceği ‘Yarına Erteleme Sağlık Kart’ını hayata geçirdi.

Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nde yepyeni bir projeye daha imza attı. Samsun’da yaşayan her kooperatif üyesine ve ailelerine, özel sağlık kuruluşlarında yüzde 50’ye varan indirim sağlayan “Yarına Erteleme Sağlık Kart” uygulamasını başlattı.

PANDEMİYE DİKKAT ÇEKTİ
“Yarına Erteleme Sağlık Kart” tanıtım lansmanında konuşan Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, “Tüm dünyada etkisi devam etmekte olan salgın hastalık en çok yerel esnafımızı etkiledi. Üyelerimizin büyük bir çoğunluğu günlerce işletmelerini kapattı. Birçok üyemiz de faaliyetlerine kısıtlamalar getirmek zorunda kaldı. Üyelerimiz günlük giderlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Maalesef yaşanılan bu zor günler hala devam etmektedir” dedi.

Başkan Sinecek, “Esnafımızın bu zor günlerinde yanlarında olabilmek adına ‘sağlıkta fırsat eşitliğini’ sağlamak adına “Yarına Erteleme Sağlık Kart” uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Tüm üyelerimizin sağlığı ve yarınları bizim için önemli” diye konuştu.

YÜZDE 50 İNDİRİM SAĞLIYOR
Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi’nin “Yarına Erteleme Sağlık Kart” projesine katılan yüzde 50’ye kadar indirim imkânı sağlayan Sağlık Kart’a, Samsun’da yaşayan veya Samsun’da ticari faaliyette bulunan tüm üyelerimiz hiçbir koşul aranmadan sahip olabiliyor. ‘Sağlık Kart’ın sağladığı indirimler arasında poliklinik muayeneleri, laboratuar tahlilleri, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, saç ekimi, ayakta ve yatarak tüm tedavi ve tıbbi hizmetler yer alıyor.

Anlaşma yapılan hastaneler arasında Liv Hospital, Medicana, VM Medical Park, Atasam Hastanesi, Büyük Anadolu Hastanesi, Romatem, MediLiv ve Medibafra gibi çok sayıda özel sağlık işletmesi yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz