‘Samsun İsterse Başarır’

0

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’da kalmasına öncülük eden olan gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Cabbar’a teşekkür eden Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, “Tüm Türkiye’ye Samsun’un isterse neleri başarabileceğinin en güzel cevabını verdik” dedi.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve Sportif Faaliyetlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Coşkun, Ülkem İş Konfederasyonu Öz Sağlık Sen Samsun İl Başkanı Köksal Sarı, HHALK Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Aziz Yener Cabbar’ı ziyaret etti.

CABBAR’A TEŞEKKÜR ETTİ
Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a taşınacağı yönünde bilgiyi kamuoyuyla paylaşarak Samsun halkını harekete geçiren, siyasilerin ve sivil toplum kuruluşlarının güç birliği yaparak, dayanışma içinde kentte ‘Samsunlu ve Samsuncu Ruhu’ sergilenmesine öncülük eden, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsunumuzda kalmasına vesile olan Yener Cabbar’a teşekkür etti.

MEŞALEYİ TEKRAR YAKTIK
Samsun’da medyanın güçlü olduğunu, şehrin dinamikleriyle hareket edilmesi halinde ortaya çıkan sinerjinin kente her zaman kazandıracağına vurgu yapan Nuri Seven, “Kentimiz adına sizlere teşekkür borçluyuz. Kentte güç birliği yarattınız, Samsunumuz uzun zaman sonra ilk defa masada kazandı. 1919 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ‘Kurtuluş Meşalesi’ni yaktığı ilkadım şehrinden 100 yıl sonra bizlerde bu meşaleyi ikinci kez küllerinden alevlendirdik. Tüm Türkiye’ye Samsun’un birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğunda neleri başarabileceğinin en güzel cevabını verdik” dedi.

ALTYAPI TESİSLERİ İÇİN İMZAYI BEKLİYORUZ
Samsunspor’un altyapı tesisleri hakkındaki görüşlerini de dile getiren Platform Başkanı Seven, şöyle konuştu; “Bu şehirde en değerli markamız Samsunspor’dur. Başkan Yüksel Yıldırım’ın Batıpark’taki altyapı tesislerinin Gençlik ve Spor Bakanlığı nezdinde henüz tahsis edilmediği yönündeki açıklamaları ve sonrasındaki gelişmeler bizi derinden üzmüştür. Atatürklü armayı taşıyan Samsunspor’un geleceği gençlerin bu tesislerde yetişmesi elzemdir. Büyük yatırım yapılarak hazırlanan bu tesislerin bir an önce Kırmızı-Beyazlı kulübe tahsis edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Bakanlık nezdinde imza bekliyoruz” diye konuştu.

HHALK AİLESİNE TEŞEKKÜR
Öz Sağlık Sen Samsun İl Başkanı Köksal Sarı ise, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’da kalmasında büyük emek veren Genel Yayın Yönetmeni Aziz Yener Cabbar’a ve HHALK Gazetesi ailesine teşekkür etti. Medyanın gücüne vurgu yapan ve çalışmalarında başarılar dileyen Öz Sağlık Sen Başkanı Sarı, sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdi, yeni kurdukları sendika ofisine davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz