Samsun Heyetinden AK Parti Genel Merkezi’ne Ziyaret

0

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu başkanlığındaki heyet, AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi sonrası AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, bilgilendirme ve istişare toplantılarına katıldılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a, Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Yusuf Ziya Yılmaz, İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, il yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanlarından oluşan heyet, ilk olarak bilgilendirme ve istişare toplantılarına katıldılar.

Heyet toplantıların ardından; AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanı Hayati Yazıcı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, Halkla İlişkiler ve Sivil Toplum Başkanı Özlem Zengin, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, Sosyal Politikalar Başkanı Jülide Sarıeroğlu, İnsan Hakları Başkanı Leyla Şahin Usta’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz