Samsun EV’leniyoruz Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

0

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan 4. Samsun EV’leniyoruz Fuarı, 29 Ocak Çarşamba 2020 tarihinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.
Fuarda, evlilik hazırlıkları, konut projeleri, mobilya, beyaz eşya, aksesuar, dekorasyon, züccaciye, gelinlik, damatlık, abiye, çeyiz, halı, düğün organizasyonu, çiçekçiler, kuaför ve güzellik salonları, hediyelik eşyalar, takı ve kuyumculuk alanında faaliyet gösteren 60 firma yer aldı.
Açılışta Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fahri Eldemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Gökdemir konuşma yaptı.
29 Ocak-02 Şubat tarihlerinde açık kalacak olan EV’leniyoruz Fuarı’nın açılış törenine ayrıca OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Tekkeköy Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İbrahim Güven, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.
Vali Osman Kaymak diğer protokol üyeleriyle birlikte 4. EV’leniyoruz Fuarı’nın açılış kurdelasını keserek, fuarda yer alan stantları gezdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz