Samsun Dijital Kütüphane’yi YEDAŞ Yaptıracak

0

YEDAŞ, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Samsun Valiliği’nce başlatılan ‘Okuma Vakti’ başlığı altındaki kitap okuma seferberliği hamlesine bağışta bulundu.

Samsun Valiliği’nde gerçekleşen imza töreninde bir araya gelen Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ve YEDAŞ Samsun Bölge Müdürü Uğur Asan, ‘Her Yere Kitap Her Yerde Kitap’ etkinliği kapsamında YEDAŞ tarafından yaptırılacak ‘dijital kütüphane’nin protokolünü imzaladılar.

Milli Eğitim Müdürü Esen, hedeflenen kitap sayının 1 milyon olduğunu açıkladı. Vali Dağlı, projeye ve eğitime verdikleri destekten dolayı YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora’ya teşekkür etti.

EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Genel Müdürü Hasan Bora, yerel bir hareket olarak başlayan ancak ulusal bir etki gösteren Samsun Okuma Vakti projesini şirket olarak benimseyerek desteklediklerini söyledi. Bora, “Çocuklarımızın, gençlerimizin her ortamda rahatça kitap okuyabilmelerini, kitabı ve taşıdığı değeri yaşatmayı hedefleyen projeye katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz