Samsun CHP’de Sessiz Devir Teslim

0

Samsun’da 23 Şubat’ta gerçekleşen CHP İl Kongresi’nde başkanlığa seçilen Fatih Türkel, görevi sessiz sedasız Mehmet Kundak’tan devraldı.

İdlib’deki alçak saldırıda şehit düşen Mehmetçiklerimizden dolayı ertelenen devir teslim töreni, CHP İl Başkanlığı’nda düzenlendi. Törene eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

BU NÖBET DEĞİŞİMİ
Eski Başkan Mehmet Kundak, “Türkiye çok zor dönemlerden geçiyor. Şehitlerimiz var. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, Türk halkına ve ailelerine sabır diliyorum. Bu bir nöbet değişimi. Başkan Fatih Türkel ve yeni yönetim kurulu üyelerini kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

CHP İKTİDAR ADAYI
CHP İl Başkanı Fatih Türkel de “Bugün içimiz yanıyor, yüreğimiz kanıyor” derken, şöyle konuştu; “CHP umudun partisi ve iktidar adayı. CHP, Türkiye’nin kurtuluşu için tek umut. İktidar olacağız. Bunun için de tüm CHP kadroların dayanışma içinde el ele vermesi gerekiyor.”

Eski Başkan Mehmet Kundak, karar defteri ve CHP mührünü teslim ettiği yeni Başkan Fatih Türkel’e adının yazılı olduğu isimlik hediye etti. Türkel de Kundak’a çiçek verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz