Samsun Büyükşehir’e İBB’den Yeni Transfer

0

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmasının ardından UGETAM A.Ş’nin Genel Müdürlüğü’nden ayrılan Şenol Yıldız, Başkan Mustafa Demir’in ‘A Takımı’na Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Demir’in; göreve geldikten sonraki belediye içinde ‘üst düzey bürokrat değişimleri’ devam ediyor.

İstanbul, Kocaeli ve Malatya’dan Samsun Büyükşehir’e ‘Genel Sekreter’, SASKİ ve SAMULAŞ’a da ‘Genel Müdür’ getiren Başkan Demir, eski İstanbul Büyükşehir Belediyesi UGETAM A.Ş’nin Genel Müdürü Şenol Yıldız’ı da; Genel Sekreter Yardımcılığı’na atadı.

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı kazanmasının ardından belediyenin bünyesinde yer alan UGETAM A.Ş’nin Genel Müdürlüğü görevinden ayrılarak, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olan Dr. Şenol Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı’na atandı.

UZUN YILLAR İBB’DE ÇALIŞTI
Trabzonlu olan Şenol Yıldız, 1994 yılında Çevre Mühendisi olarak göreve başladığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde, zaman içinde İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A,Ş. (İSTAÇ A.Ş)’de Genel Müdür Yardımcılığı ve İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş (UGETAM) Genel Müdürlüğü görevlerini sürdürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz