Samsun Büyükşehir’e Danışman Dayanmıyor

0

31 Mart yerel seçimleri ile göreve gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, eski Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın 10 yıldır danışmanlığını yapan Belediye İş Sendikası üyesi Volkan Kanbolat ile basın biriminde çalışan Eray Bal’ı işten atmıştı.
Başkan Demir daha sonra Basın Danışmanlığı görevine Melike Aktel Karaçor’u, başdanışmanlığına ise Murat Sayımlar’ı getirmişti. Aradan geçen 1 yılda, Demir’in danışmanları aldıkları ani kararla işlerinden ayrıldı.

YENİ GÖREVLENDİRMELER YAPILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yeni görevlendirmeler yaptı. Melike Aktel Karaçor’un yerine Demirören Haber Ajansı Samsun eski Bölge Müdürü Murat Sandıkçı getirildi. Sandıkçı, geçen yıl Samsunspor’da Basın ve Medya Direktörü olarakta görev yapmıştı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Basın Müdürü olarak ise Hürriyet Gazetesi eski Trabzon Bölge Sorumlusu İbrahim Sezen’in getirildiği öğrenildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in başdanışmanı Murat Sayımlar’ın yerine ise ‘başdanışman’ olarak şimdilik herhangi bir atamanın yapılıp, yapılmayacağı bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz