Samsun Büyük Anadolu Hastanesi’nde Skandal İddia

0

Samsun’da sağlık sektöründe hizmet veren Büyük Anadolu Hastaneleri’nde iddiaya göre bir hasta 4 kez ameliyat edildi ancak sağlığına kavuşamadı. Hastane yönetimi, hastayı başka hastaneye sevk ederken, hasta yakını ödediği paraları geri istedi. Yönetim “para yok” dedi.

Türkiye’nin en çok kullanılan şikayet portallarından biri olan “Şikayetvar.com internet sitesinde” yer alan iddiaya göre sağlık sorunlarından dolayı bir hasta; Samsun Büyük Anadolu Hastanesi’nde başvurdu.

4 KEZ BAŞARISIZ AMELİYAT!
Geçtiğimiz hafta yapılan paylaşımda hastadan ameliyat ücretleri alınarak, “4 kez ameliyat” edildi. Her ameliyat sonrası hasta sağlığına kavuşamadı. Hastane yönetimi, “hastayı iyileştiremiyoruz” diyerek, başka bir hastaneye sevkini gerçekleştirdiği iddia edildi.

HASTA YAKINLARI İSYANDA
Hasta yakını, paylaşımında “İnsanlar para için kesip biçiliyor. İnsan sağlığı hiçe sayılıyor. Hastane değil, kasap sanki” ifadelerini kullanıp, ödedikleri parayı geri istediklerinde “para yok” cevabı aldıklarını öne sürdü. Hasta yakınları; Büyük Anadolu Hastaneleri’ni mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz