Şampiyonlukta Aslan Payı Yıldırım’a

0

Samsun’un internet televizyonu Kanal 362, Twitter üzerinden yaptığı ankette kupayı almasına artık sayılı günler kalan Samsunspor’un “Bu sezon şampiyon olmasındaki en büyük etken sizce nedir?” diye sordu. Yakalanan şampiyonlukta aslan payının Başkan Yıldırım’a verilmesi şaşırtmadı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluğunu ilan eden Yılport Samsunspor’un bu sezon yakaladığı başarıda şüphesiz ki herkesin parmağı var. Kasım 2019’da Manisa FK’nın 6 puan gerisinde yer alan ve ardından üst üste aldığı galibiyetlerle rakibinin 10 puan önüne geçerek liderlik koltuğuna oturan Kırmızı-Beyazlıların zirveye ulaşmasında, şehirdeki birlik ve beraberliğin büyük katkısı oldu.

KISA SÜREDE YOĞUN KATILIM
Samsun’un internet televizyonu Kanal 362, Twitter üzerinden yaptığı ankette kupayı almasına artık sayılı günler kalan Samsunspor’un “Bu sezon şampiyon olmasındaki en büyük etken sizce nedir?” diye sordu. Anket kısa sürede binin üzerinden katılımcı sayısına ulaştı. Kırmızı-Beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği ankette Başkan Yüksel Yıldırım oyların yüzde 61.9’unu, Ertuğrul Sağlam yüzde 31.7’sini, futbolcular 3.8’ini ve rakipler şıkkı ise 2.7’sini topladı.

YILDIRIM’IN SEÇİLMESİ ŞAŞIRTMADI
Yakalanan şampiyonlukta aslan payının Başkan Yıldırım’a verilmesi şaşırtmadı. Bu sezon yaptığı maddi ve manevi atılımlarla Samsunspor’un zirveye ulaşmasında en büyük pay sahibi Başkan Yıldırım’a, Kırmızı-Beyazlı taraftarlar bu anket sonucuna göre sevgilerini bir kez daha göstermiş oldular. Ankette şaşırtıcı olan taraf futbolcuların 3.8 kadar az bir oy alması olarak gösterildi.

Dev anket Kanal 362’nin Twitter sayfasından yapıldı, önceki gün akşam yayınlanan Futbol 55 programında gazeteci Selçuk Kaya ve Ergin Caner Cabbar tarafından izleyenlerle paylaşıldı ve yorumlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz