SAMKON’da Kaya Aşcı Dönemi Başladı

0

SAMKON Genel Kurulu’nda 2 dönem sonra yeniden Genel Başkan seçilen Kaya Aşcı, Sezgin Gümüş’ten görevi devraldı. Aşcı, “Birlik beraberlik içinde ‘Kazanan Samsun’ olmuştur” dedi.

Gurbette yaşayan Samsunluların büyük ilgi gösterdiği 9 Nisan’da İstanbul Kağıthane’de gerçekleşen Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) 4. Olağan Genel Kurulu’nda delegelerin büyük çoğunluğunun güven oyunu alan SAMKON’un Kurucu Başkanı H. Kaya Aşcı, eski Genel Başkan Sezgin Gümüş’ten görevi devraldı.

Gümüş, Kaya Aşcı ve yeni yönetime başarılar diledi. SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşcı ise Sezgin Gümüş’e 2 dönemlik çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

DELEGELERE TEŞEKKÜR
SAMKON delegelerine ve gurbette yaşayan Samsunlulara bir kez daha teşekkür eden Genel Başkan Kaya Aşcı, “SAMKON 4.Olağan Genel Kurulu’nda ‘Samsun Ruhu’nu gösterip katılım yapan tüm delegasyonumuza şahsım ve konfederasyon yönetim kurulum adına ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Birlik beraberlik içinde ‘Kazanan Samsun’ olmuştur. Samsun’umuza hayırlar getirmesi dileklerimle Allah mahcup etmesin” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz