SAMGİAD’dan AK Partili Başkan Köstek’e Ziyaret

0

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz ay AK Parti Atakum İlçe Başkanı olarak atanan ve SAMGİAD’ın yönetim kurulunda başkan yardımcısı da olan Abdulkadir Köstek’i, makamında ziyaret etti.

AK Parti’li Başkan Köstek’in yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Öztekin, başarılar diledi. SAMGİAD olarak aynı zamanda üyeleri de olan Başkann Köstek ile gurur duyduklarını kaydeden Öztekin, “Herkesi kucaklayan bir anlayış ile bu göreve geldiğinizin en yakın şahitleriyiz. Siyasi görüşleri bir kenara bırakıp, her zaman olduğu gibi Samsun için işbirliği için içerisinde çalışacağız. Burada çok güzel işler yapacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.

SORUMLULUĞUN BİLİNCİNDEYİZ
AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek ise SAMGİAD ailesinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ziyaretten dolayı Öztekin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Köstek, “Biz burada herkesi kucaklayacağız. Herkese hitap edeceğiz. Burada ortaya koyacağımız yönetimle insanlar kendilerinden bir şeyler bulacak. Bu tek başına olacak bir iş değil. Bu bir ekip işi. Allah mahcup etmesin. Bu görevin ağırlığının farkındayım. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Ayaklarımız yere sağlam basıyor. Hesabımız, kitabımız yok. Her zaman iletişime açığız. Herkesle görüşmeye özen gösteriyorum. İnsanlarımızın çok güzel teveccühü var” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz