SAMGAZ: Faturanızı Lütfen İnternetten Ödeyin

0

Samsun’da doğalgaz arzını sunan SAMGAZ, coronavirüs salgını (COVİD-19) nedeniyle toplumun sağlığını korumak amacıyla ülkemizde gerekli tedbirlerin en üst seviyede alındığını anımsattı.

Faturaların internet üzerinden ödenebildiğini hatırlatan SAMGAZ, sadece bağlantı ve ilk abonelik işlemlerinin veznelerden yapılabildiğini kaydetti.

SAMGAZ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Doğalgaz fatura ve borç sorgulama ile doğalgaz aboneliği kapama başvuru işlemleri www.turkiye.gov.tr, www.samgaz.com.tr ve 444 1187 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile yapılabilmektedir. Daha önce doğalgaz kullanılmış ve mevcut sayacı bulunan dairelerde abonelik işlemleri www.turkiye.gov.tr adresinden gerçekleştirilebilmektedir.

FATURALARI ONLİNE ÖDEYEBİLİRSİNİZ
Fatura ödeme işlemleri online bankacılık platformları üzerinden gerçekleştirilebilmekte olup, sistemlerimiz ile anlık iletişim kurulmaktadır. Sadece bağlantı ve ilk abonelik işlemleri veznelerimizden yapılmakta olup diğer bütün işlem, öneri ve talepleriniz için abone merkezimize gelmeden online platformlar ve çağrı merkezimiz aracılığıyla işlem gerçekleştirilebileceği hususunu hatırlatırız. Değerli abonelerimiz, sizin ve çevrenizin sağlığı için işlemlerinizi ev konforunda yapmanızı ve toplum sağlığına katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz