Salıpazarı’nda Yol Seferberliği

0

Samsun’un Salıpazarı İlçesi’nde ekipler, sathi kaplama ve beton yollar için seferber oldu. Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçenin farklı bölgelerinde yürütülen asfalt ve beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Ekipler ilçenin her mahalle ve her sokağında kilitli parke taşı ile yol yapım çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da Büyükşehir Belediyesi’ne ait ekipler de sathi kaplama ve beton yol çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Akgül, “Avut-Fatsalılar bağlantı yolu, Kocalar Kabatestane arası ve Tepealtı Mahallelerimizde sathi kaplama asfalt yol çalışmaları tamamlandı. Esatçiftliği ve Çağlayan Mahallerimizde beton yol çalışmalarımız da tamamlanmak üzere” dedi.

SALIPAZARI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
“Pandemi dönemi çalışmalarımıza engel değil” diyen Belediye Başkanı Akgül, “Bu süreci fırsata çevirerek ilçemizin bir çok bölgesine hizmet götürmeyi başardık. Bozulan yollarımız, açılacak yollar, beton ve asfalt çalışmalarımızı bu dönemde hiç aksatmadan önemli mesafeler kat ettik. İlçe tarihinin en köklü en kapsamlı çalışmaları ile ilçemizin çehresini değiştirmeyi başardık. Mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz demeden tüm ekiplerimiz büyük özveri içerisinde vardiyalı olarak çalıştı, çalışmaya da devam ediyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz