Salıpazarı’nda Vefa Grubu İşbaşında

0

Samsun’un Salıpazarı İlçesi’nde corona virüsü salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ ekiplerince karşılanıyor.

Vefa Sosyal Destek Grubu, 44 mahallede ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntı ve ihtiyaçlarını dinledi, söz konusu ihtiyaçların giderilmesi noktasında da destek de bulundu. Çalışmaya muhtarlarda destek verirken, Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül çalışmaları yerinde inceledi.

EVDE KALIN ÇAĞRISI
Paketlerin gerçek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığından emin olmak için muhtarlar da ekiplere destek oluyor. Çalışmaları takip eden Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarımız, coronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Sıkıntılı günler yaşadığımız bu süreçte, hastalığın yayılmasının önlenmesi amacıyla vatandaşlarımızdan hijyen, sosyal mesafe ve evde kalma hususlarında sabır ve anlayış bekliyoruz. Kendimizi en güvende hissettiğimiz evlerimizde kalalım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz