Salıpazarı’nda Denetimler Sıklaştı

0

Son dönemde tüm ülkede olduğu gibi Samsun genelinde de “koronavirüs” vakalarındaki artış dikkat çekerken, Salıpazarı’ndaki denetimler sıklaştı.

Salıpazarı Belediyesi zabıta ekipleri, emniyet mensupları ve sağlık personelinin ilçedeki esnaflara yönelik gerçekleştirdiği denetimlere eşlik ederek, uyarılarda bulunuyor.

Salıpazarı’nda her hafta salı günü kurulan pazar nedeniyle insan yoğunluğunun çok olduğu günde Belediye Başkanı Halil Akgül, Kaymakam Meriç Dinçer, emniyet mensupları ve sağlık ekipleri semt pazarında maske ve mesafe denetimi yaptı.

Başkan Halil Akgül ve beraberindekiler, maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda esnafı ve vatandaşları uyardı. Başkan Akgül, “Ne yazık ki virüs her geçen gün hızla yayılıyor. Bu konuda hepimizin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerekiyor. Özellikle esnafımız dükkanlarını iyi dezenfekte etmeli, belirli sayıda müşteri kabul etmeli ve maskesiz kimseyi almamalı. Vatandaşlarımız da maskesiz asla dışarı çıkmamalı, kalabalık ortamlarda bulunmamalı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz